Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sohbet Chat Muhabbet Odaları

Sohbet Chat Muhabbet Odaları

 

Mobil Sohbet,Mobil Chat, Cet,Sohbet Chat Muhabbet Odaları Muhabbet Siteleri konuşmak insanlar için en büyük ihtiyaç yaşam boyunca her ihtiyacımızı dille anlatırız insanlarla iletişim kurmanın tek yolu konuşmak iki insanın bir araya gelip yaptıgı muhabbet.

Bugün konumuzda insanlar arasındaki diyaloglara yer verecegiz öncelikle reel yaşantımızdaki insanlarla olan iletişimlerden söz edelim ve bu konuyu bizzat kendi çevremdeki olaylardan söz etmek istiyorum zaten genel olarak hepimizin ortak noktası komşuluk ilişkilerimiz ikamet ettigim muhir mustakil evlerin bulundugu bir mahalle pek fazla ev var diyemem 20 kadar vardır lakin her evde 5 veya 6 kişi oldugundan bayagı kalabalık bir muhit denebilir.

Lakin buradaki komşuluk ilişkileri nerede o eski iletişimler denecek kadar tuhaf eskiden insanlar arasında çok güzel samimi iletişimler olurdu ve herkes bir birleri ile sohbete başlayınca bu saatlerce sürerdi birde ev gezmeleri olurdu uykuları gelen dek muhabbet ederlerdi şimdi ise insanlar misafir gelmesini bile istemiyor belki hayat şartları yada insanların degişmesinden kaynaklanan bir olay neyse günümüzde artık insanlar muhabbet ederken konuşacak konu bulamıyor heralde tamamı bir birleri hakkında dedi kodu yapıp bunun adınada komşuluk ilişkisi yada muhabbet ediyoruz diyorlar.

Birde reel hayatımız dışında hepimizin konuşma ihtiyaçlarını arkadaş dost edinmemizi saglayan Sohbet Chat Muhabbet Odaları çok sayıda ziyaretçileri olan bu mekanlardada  yazılı sohbet,yazılı chat,sesli sohbet,kameralı chat yapılarak insanlar ile karşılıklı muhabbet ederek her konu üzerinden konuşup eğlenerek hoş vakitler geçirmekteyiz.

Sohbet sitelerindeki insanların iletişimleri nasıl derseniz zaten biliyorsunuz nadir bulunuyor buralardaki muhabbetlerdede gerçekçilik sanalda bile çıkar gruna insanlar ile iletişimler kuruluyor sohbet genelinde adına muhabbet ediyor olarak diyoruz lakin pekde eski sohbetlere benzemeyen sırf konuşmak için saçmalamak ve nasıl başaryoruz bilmem sohbet sitelerindede bir birimiz hakkında dedi kodu yapıyoruz.

Soranlara ise arkadaşla muhabbet ediyoruz diyoruz gerçek muhabbet eski insanların yaptıklarına denir her sözleri dikkatle dinlenir konuşmaları insanın ufkunu açardı şimdikilerin muhabbetleri gibi iç karartmazlardı her nerede olursanız olun kim ile konuşursanız konusun siz siz olun sohbet adabını unutmayın deriz ,ve hoş sohbetler dileiz.