Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tatlı veda

a

 

Tatlı İntikam 30. bölümüyle son kez ekranlara geldi. Kanal D’nin eğlenceli dizisi Tatlı İntikam’ın final bölümü cumartesi akşam seyirci karşısına çıktı. Pelin ve Sinan aşkının akıbeti netleşti. Peki, final bölümünde neler yaşandı. Aşkları türlü sınavlardan geçen, yanlış anlaşılmalar yüzünden defalarca yollarını ayıran ve büyük kırgınlıklar yaşayan Pelin ve Sinan’ın aşkı mutlu sonla bitti mi?

Tatlı İntikam, 12 Kasım Cumartesi akşam yayınlanan bölümle ekran macerasını tamamladı. Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı dizi 30. bölümüyle final yaptı. Yaz sezonuna doğru başlayan ve kısa sürede Kanal D’nin ilgi çeken dizilerinden biri olmayı başaran Tatlı İntikam final bölümünde Pelin ve Sinan aşkının neticesi belli oldu. Peki, aşkları pek çok sınavdan geçen Pelin ve Tankut aşkı mutlu sonla mı bitti? Pelin, Barış’ın sürpriz evlilik teklifine ne yanıt verdi? Kader oyununda aşk mı, mantık mı galip geldi?

 

Barış’ın yaptığı evlilik teklifi Pelin’in kafasını karıştırır. Geçmişte yaşananları bir türlü unutamayan Pelin, artık duyguları ve mantığı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Barış’ın Pelin’e evlilik teklifini öğrenen Sinan ise darmadağın olmuştur ancak, ne olursa olsun sevdiği kadının peşinden gitmeye kararlıdır. En az Sinan kadar kararlı olan Barış, Pelin’in itirafına rağmen ondan vazgeçmez ve her şeye rağmen sevdiği adamın açıklarını hatırlatır. Duygu ve Sinan arasında olanları öğrenen Pelin, yeniden yıkılır. Ancak Duygu’nun yaşanılanlardan habersiz olarak söyledikleri Pelin- Sinan aşkını yeniden alevlendirir. Türlü oyunlar ve büyük kırgınlıklara rağmen aşklarına sahip çıkan ikili, mutlu sona doğru adım adım yürür.

Ekran macerası biten dizi, dün düzenlenen 43.Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde ödüle layık görüldü. Ünlü oyuncular Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu en iyi dizi çifti ödülünü Gülben Ergen’in elinden aldı.